В УПЦ (МП) утворено чотири нові монастирі

21.12.2017 20:43 0

В УПЦ (МП) утворено чотири нові монастирі

21 грудня 2017 року Синод УПЦ прийняв рішення про утворення нових монастирів та затвердження їхніх статутів у різних єпархіях Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Всього рішенням Священного Синоду (Журнали №№36-39) утворено три жіночих та один чоловічий монастир у Бориспільській, Дніпропетровській, Горлівській та Чернівецько-Буковинській єпархіях Української Православної Церкви.

З благословення Священного Синоду у с. Зазим’я Броварського району Київської області (Бориспільська єпархія) утворено жіночий монастир на честь преподобномучениці великої княгині Єлисавети.

У Дніпропетровській єпархії засновано Свято-Духівський чоловічий монастир (м. Дніпро, селище Краснопілля). На посаді намісника затверджено архимандрита Єроніма (Єрмоленка).

На місці Свято-Покровського скита Свято-Сергіївського жіночого монастиря (м. Лиман Донецької області) утворено Свято-Покровський жіночий монастир Горлівської єпархії. Настоятелькою у сані ігумені стане монахиня Іона (Федорова).

Ще одна жіноча обитель утворена на місці скита на честь блаженної Ксенії Петербурзької при Свято-Вознесенському Банченському монастирі (с. Молниця Герцаївського району Чернівецької області). Ігуменею жіночого монастиря на честь блаженної Ксенії Петербурзької Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви буде монахиня Феодора (Ігнат).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/69464/

Следующая новость
Предыдущая новость

УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі" Тонометры позаботятся о вашем здоровье Перший в Україні пам’ятник воїнам Кримського ханства та їх українським союзникам встановлений на Чернігівщині Как быстро одолжить деньги на карту?

Публикации