В УПЦ (МП) створили мобільні групи, які блокуватимуть перехід громад до ПЦУ

19.12.2018 12:30 9

В УПЦ (МП) створили мобільні групи, які блокуватимуть перехід громад до ПЦУ

Представники Московського Патріархія разом із фахвцями ФСБ створили в Україні оперативні силові групи, які блокуватимуть перехід парафій з УПЦ (МП) до Православної Церкви України.

Про це йдеться у заяві Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України (СУВД).

«ФСБ РФ отримали вказівку застосовувати раніше сформовані мобільні силові групи, основним завданням яких є ліквідувати бажання добровільної зміни конфесійної приналежності мирян та священнослужителів Московського Патріархату в Україні на Православну Церкву України», - йдеться в документі.

За даними СУВД, такі мобільні групи сттворені у кожній єпархії УПЦ МП, у склад групи входить юрист-фахівець та та декілька чоловіків спортивної статури.

«Сутність плану РПЦ в Україні на тепер полягає в тому, що як тільки громада певного селища приймає рішення відійти від Московського Патріархату в Україні і приєднатись до Православної Церкви України, то до відповідного населеного пункту виїжджає група “забезпечення майнових прав, яка має “опікуватись” питаннями фізичного контролю над храмом. Фактично формується надзвичайно небезпечна кон'юнктура, коли РПЦ в Україні бажає зробити з вірян та священиків своїх кріпаків», - зазначають військові капелани.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/73976/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как жить без ограничений Где купить детский спортивный комплекс-уголок для дома и квартиры Клуб СуперСлотс для азартных игроков "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине

Публикации