В УПЦ (МП) скаржаться, що дорогу на Київ їм блокували АТОвці

28.07.2018 1:25 3

В УПЦ (МП) скаржаться, що дорогу на Київ їм блокували АТОвці

АТОвці та співробітники СБУ заблокували автобуси з вірянами УПЦ (Московського Патріархату), які їхали на хресну ходу в Київ.

Про це повідомив священик Запорізької єпархії УПЦ (МП) Олександр Микитенко в ефірі телеканалу "112 Україна", інформує Depo.ua.

За його словами, коли вони проїжджали Запоріжжя, п'ять автобусів з вірянами зробили технічну зупинку.

"Нам сказали, що далі рухатися не можна, тому що попереду колона з Мелітополя також заблокована активістами АТО, які не пускають нашу мелітопольську колону на Київ. Нам довелося міняти маршрут", - розповів Микитенко.

За його словами, під час обговорення зміни маршруту до них під'їхали чотири легкових автомобіля, з яких вийшли приблизно десять представників СБУ.

"Вони в грубій формі почали вимагати, щоб всі пасажири вийшли з автобусів, тому що надійшов дзвінок про замінування нашого автобуса", - каже Микитенко.

Він повідомив, що вибухотехніки на місце події так і не прибули.

"Ми годину їх чекали, ніхто навіть не намагався імітувати пошук вибухівки. Нас допитували і затримували в брутальній формі", - стверджує священик.

За його словами, після трьох годин допиту, віряни продовжили рух маршрутом.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71967/

Следующая новость
Предыдущая новость

Психологический портрет личности: какую суть несут черты Основы ремонта домашней электроники Сайт Владимира Мунтяна: философия из первых уст В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы Советы для любителей видеослотов

Публикации