В УПЦ (МП) нарахували 250 тисяч учасників Хресної ходи

27.07.2018 20:24 0

В УПЦ (МП) нарахували 250 тисяч учасників Хресної ходи

Після завершення Хресного ходу з нагоди 1030-річного ювілею Хрещення Русі, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври представники УПЦ (МП) провели брифінг для ЗМІ.

Керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній оприлюднив подробиці ходи та назвав кількість учасників акції, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

«Дуже важливо для кожної православної людини, яка сьогодні приїхала на урочистості, є те, що вона соборно молилася з Предстоятелем і представниками Помісних Православних Церков — це була вселенська православна молитва, — сказав митрополит Антоній. — Особливо всі молилися за свою Батьківщину, за свій народ».

«Після молебню відбувся Хресний хід, у якому, за нашими підрахунками, взяли участь 250 тисяч чоловік, — продовжив він. — Це більше, ніж минулого року, візуально це було відчутно, тому, що, хоча вулиці Києва й широкі, та не могли всіх вмістити. Всі відчували соборну сердечну молитву!».

В УПЦ (МП) запевнили, що хресний хід — це не політична акція, а Богослужіння.

«У всіх свої потреби, але для нас, українців, головна молитва, щоб закінчилася війна», - заявив митрополит Антоній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/71979/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лас-Вегас: співробітники казино масово страйкують Покупка газовых котлов в Одессе Рихтовка, покраска и кузовной ремонт авто с помощью вакуума в Киеве Широкий выбор качественных ювелирных изделий с доставкой по всей стране Удобные и теплые зимние куртки для мужчин

Публикации