В УПЦ МП молилися за загиблими у Другій світовій війні

09.05.2019 14:33 0

В УПЦ МП молилися за загиблими у Другій світовій війні

9 травня 2019 року Митрополит Київський і всієї України Онуфрій підніс заупокійні молитви за спочилими в роки Другої світової війни біля стели на могилі Невідомого солдата на території Парку Вічної Слави у Києві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Після молитви поклали квіти до могили Невідомого солдата.

До місця проведення панахиди насельники Києво-Печерської Лаври, духовенство Київської єпархії, студенти Київської духовної академії і семінарії та віруючі пройшли із молитвою хресним ходом.

Цього ж дня Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у державній церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 74-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Як йдеться у повідомленні, 9 травня в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви (МП) звершуються заупокійні богослужіння за загиблими в роки Другої світової війни та молебні за захисників Вітчизни.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/75723/

Следующая новость
Предыдущая новость

"Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Получение своего генетического профиля по выгодной цене Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Как выглядит венецианский карнавал Бездепозиты и онлайн казино с украинской пропиской рекламирует портал Playmaxima

Публикации