В УПЦ МП молилися за загиблими у Другій світовій війні

09.05.2019 14:33 0

В УПЦ МП молилися за загиблими у Другій світовій війні

9 травня 2019 року Митрополит Київський і всієї України Онуфрій підніс заупокійні молитви за спочилими в роки Другої світової війни біля стели на могилі Невідомого солдата на території Парку Вічної Слави у Києві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Після молитви поклали квіти до могили Невідомого солдата.

До місця проведення панахиди насельники Києво-Печерської Лаври, духовенство Київської єпархії, студенти Київської духовної академії і семінарії та віруючі пройшли із молитвою хресним ходом.

Цього ж дня Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у державній церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 74-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Як йдеться у повідомленні, 9 травня в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви (МП) звершуються заупокійні богослужіння за загиблими в роки Другої світової війни та молебні за захисників Вітчизни.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/75723/

Следующая новость
Предыдущая новость

Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП) Как научить детей английскому языку? Міністр з питань тимчасово окупованих територій обговорив з архієреями УПЦ КП ситуацію в Криму і Донбасі Выбор и правильный уход за гидрокостюмом УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч

Публикации