В УПЦ МП далі наполягають, аби Константинополь відкликав Томос

04.04.2019 12:51 0

В УПЦ МП далі наполягають, аби Константинополь відкликав Томос

В УПЦ МП вважають, що дії Вселенського патріархаиа принесли шкоду українському Православ’ю і тгому Константинополь має відкликати Томос.

Про це йдеться у заяві, яку 3 квітня прийняв Священний Синод УПЦ МП.

«Слід констатувати, що дії Константинопольського Патріархату в Україні завдали великої шкоди українському Православ’ю, а також стали загрозою для всеправославної єдності», - стверджують учасники Синоду.

«Вважаємо, що Константинопольський Патріархат і особисто Патріарх Варфоломій має визнати свою помилку і працювати над її виправленням. Способом виправлення цієї помилки могло би бути відкликання Томосу, заклик до розкольників про покаяння в гріху розколу та скликання Всеправославного зібрання задля соборного вирішення українського церковного питання», - заявляють у УПП МП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/75314/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Онлайн игры для мальчиков Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора"

Публикации