В УПЦ (МП) вирішили, що Константинополь не має права скликати у Києві Собор, - рішення Синоду

07.12.2018 19:49 0

В УПЦ (МП) вирішили, що Константинополь не має права скликати у Києві Собор, - рішення Синоду

Священний Синод УПЦ МП, засідання якого відбулося 7 грудня в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, виріщив, що Константинопольський Патріарх не має жодного канонічного права скликати будь-яке зібрання в Україні (Журнал №41). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Синод також підкреслив, що Патріарх Варфоломій не має права викликати на такі зібрання архієреїв УПЦ МП.

«Запланований «об’єднавчий собор» вважається незаконним зібранням, оскільки в ньому братимуть участь представники розкольницьких угрупувань», йдеться у повідомленні.

Учасники Синоду відтак не благословляють єпископат, духовенство, чернецтво і мирян «брати участь у так званому об’єднавчому собор».

Священний Синод також звертає увагу, що ніхто з числа священнослужителів чи мирян не уповноважується представляти їхню Церкву на цьому зібранні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73813/

Следующая новость
Предыдущая новость

Интернет-магазин автозапчастей фав Магазин качественной европейской обуви У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш" Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу" Микола Томенко: «Музей Мазепи з’явиться у лаврі за будь-яких обставин»

Публикации