В УПЦ КП хіротонізували єпископа Одеського і Балтського

30.01.2018 11:46 24

В УПЦ КП хіротонізували єпископа Одеського і Балтського

Патріарх УПЦ КП Філарет у Володимирському кафедральному соборі міста Києва 28 січня очолив Літургію, під час якої було рукопокладено у сан єпископа Одеського і Балтського єромонаха Павла (Юристого). Про це повідомляє офіційний сайт Київського Патріархату.

Предстоятелю УПЦ КП співслужили Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архиєпископ Вишгородський Агапіт, архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архиєпископ Богуславський Олександр, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Васильківський Лаврентій.

Після завершення Літургії Предстоятель Київського Патріархату звернувся з настановчим словом до нового єпископа Павла.

Довідка: Єпископ Одеський і Балтський Павло (в миру – Юристий Василь Володимирович) народився 1 січня 1980 року в селі Увисла Гусятинського району Тернопільської області.

Із 1986 року по 1997 рік навчався в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів села Увисла.

Із 1997 року по 2000 рік навчався в Тернопільській духовній семінарії імені святих Кирила і Мефодія Української Православної Церкви Київського Патріархату. Під час навчання ніс послух іподиякона митрополита Тернопільського і Бучацького Василя (Боднарчука).

Із 2000 року по 2004 рік навчався в Київській духовній академії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Із 2001 року по 2006 рік ніс послух паламаря у Свято-Покровському соборі Солом’янського району міста Києва, а з 2008 року по 2014 рік – у Свято-Миколаївській парафії м. Борисполя.

Із 23 лютого 2015 року – послушник Свято-Михайлівського Видубицького монастиря міста Києва.

9 липня 2015 року, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Свято-Михайлівському Видубицькому монастирі міста Києва митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Білоцерківським Епіфанієм пострижений у чернецтво з ім’ям Павло, на честь святого первоверховного апостола Павла.

26 липня 2015 року митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Білоцерківським Епіфанієм рукопокладений у сан єродиякона, а 15 лютого 2017 року – єромонаха.

1 вересня 2015 року вступив до аспірантури Київської православної богословської академії.

Із жовтня 2017 року по січень 2018 року ніс послух в Управлінні Переяславської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

22 січня 2018 року Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату (журнал засідання № 2) обрав на єпископа Одеського і Балтського, керуючого Одеською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату.

28 січня 2018 року у Володимирському кафедральному патріаршому соборі рукопокладений у сан єпископа Одеського і Балтського.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/69897/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как проверить новые казино и почему нужно играть в клубе Вулкан Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу" Качественные свечи зажигания по выгодной стоимости Библия на любой вкус по выгодным ценам Качественные ремкомплекты тормозного суппорта и колодок для Jaguar XF

Публикации