В УПЦ КП у Криму залишилося четверо священиків — архиєпископ Климент

25.01.2018 13:54 15

В УПЦ КП у Криму залишилося четверо священиків — архиєпископ Климент

В Українській Православній Церкві Київського Патріархату в анексованому Криму залишилось лише 9 парафій та 4 священиків.

Про це Громадське.Крим повідомив архиєпископ Сімферопольський та Кримський УПЦ КП Климент (Кущ).

«Після 2014-го року залишилося 9 парафій, 4 з 20 священників, ще 3 іноді приїжджають до Криму для підтримки, зустрітися з людьми, які їм замовляють богослужіння. Склався певний ритм роботи, який дай Боже нам зберегти», — сказав архиєпископ.

За словами Климента, до 2014 року в Криму було зареєстровано 52 громади, діяло близько 20-ти церков. Вони перебували в різних умовах: інколи Богослужіння проходили в приватних будинках, інколи Богослужіння проводились за кошти бізнесменів.

«Але люди гуртувалися, не звертали увагу, на те, чи було приміщення типовим, чи ні — головне, щоб був священик», — додав владика Климент.

Нагадаємо, 31 серпня вранці російські силовики прийшли до на храму УПЦ КП Сімферополі. Представники спецслужб увірвалися в приміщення головного храму, застосували силу щодо архиєпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента і пошкодили йому руку.

Силовики винесли ікони та майно з храму. Глава Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що блокування храму УПЦ КП в Сімферополі свідчить про посилення тиску на українців в Криму.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69843/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить классный уголок Хостинг WordPress от WPHOST – это именно то, что вам нужно Огромный выбор предложений для вашего отпуска Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Где можно заказать курсовую работу

Публикации