В УПЦ КП очікують від Константинополя детальної інформації про Статут нової Церкви

02.12.2018 4:29 0

В УПЦ КП очікують від Константинополя детальної інформації про Статут нової Церкви

В УПЦ КП прокоментували рішення Синоду Вселенського Патріархату, який вчора, 29 листопада, відбувся у Константинополі.

У Київському Патріархаті, як повідомляє його прес-центр, відповідно до раніше досягнутих домовленостей, очікують на офіційне отримання детальної інформації про прийняті синодальні рішення, в тому числі щодо підготовленого Статуту Церкви.

«Київський Патріархат висловлює сподівання, що спільними зусиллями всіх залучених до процесу сторін невдовзі буде успішно завершено підготовчу роботу, Собор збереться і ухвалить необхідні рішення щодо об’єднання, обрання Предстоятеля Церкви та затвердження Статуту. Після чого, відповідно до раніше оголошених Вселенським Патріархатом рішень, Томос про автокефалію буде вручений Предстоятелю Церкви», - йдеться у коментарі УПЦ КП.

Як інформувала РІСУ, Синод Вселенського Патріархату підгототував проект Статуту Української Церкви.

За словами екзарха Константинопольського Патріархату в Україні владики Даниїла (Зелінського). запропонований проект Статуту базується на Томосі про Автокефалію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73722/

Следующая новость
Предыдущая новость

Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Быстрая доставка вкусной еды на дом Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете

Публикации