В УПЦ видали новий навчальний посібник для дітей з вадами слуху

21.11.2017 15:06 3

В УПЦ видали новий навчальний посібник для дітей з вадами слуху

Видання підготувала керівник недільної школи для глухих людей «Чути серцем» Анна Андріївна Блощинська.
Презентація книги відбулася 19 листопада 2017 року у Малому залі галереї «Соборна» за участю автора та в присутності єпископа Бородянського Варсонофія, який є духівником школи «Чути серцем».
Керівник недільної школи “Чути серцем” Блощинська Анна Андріївна, психолог – консультант, доцент Київської духовної академії дала свій коментар з приводу новинки видавництва.
"Православна дактильная азбука для нечуючих дітей створена на базі недільної школи “Чути серцем”, що діє при Воскресенському кафедральному соборі УПЦ, - сказала вона. - Ось уже вісім років я працюю з дітьми з особливими потребами: не чуючими, слабочуючими дітьми, з нечуючими аутистами. Мені як педагогу в першу чергу необхідна дактильная азбука під час роботи. Я часто використовую картинки, адже візуально дитина сприймає інформацію. Після візуального ознайомлення з предметом ми вчимо слово дактилем, а потім жестом. Дана азбука хороша тим, що саме особливу увагу було приділено створенню християнських картинок, їх малював художник. Всі вони дуже милі і красиві. Під кожною картинкою написано слово дактилем, що дає можливість дитині відразу вивчити поняття. Розглядаючи картинку, можна додатково задавати питання: «Хто зображений на малюнку? Ось священик, що він робить? – Він освячує паски. – Як ти думаєш, яке це свято? Свято Пасхи» і т.д. Видання підготовлено українською мовою".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» Медицинский центр для суррогатных мам Быстрый обмен с Киви на Приват Подарунок на добру згадку з гравіруванням Большой выбор омега и рыбьего жира по выгодной цене

Публикации