В Умані очікують на приїзд 30 тисяч паломників-хасидів

27.08.2019 3:32 0

В Умані очікують на приїзд 30 тисяч паломників-хасидів

У місті Умань стартувала підготовка до масового приїзду паломників-хасидів, який очікується у вересні-жовтні поточного року. Згідно з прогнозами, на святкування Рош ха-Шана до могили рабина Нахмана збираються приїхати понад 30 тисяч прочан, пише infomist.ck.ua .

Начальник Уманського районного відділу УДМС України в Черкаській області Євгеній Приходько зазначив, що громадяни Ізраїлю мають змогу користуватися безвізовим режимом поїздок, який дозволяє перебування до 90 діб протягом 180 діб на території України.

«Однак 26 громадян Ізраїлю постійно проживають на Черкащині, 10 ― було притягнуто до адміністративної відповідальності, стосовно 8 осіб прийнято рішення про примусове повернення», ― повідомили в Управлінні Державної міграційної служби України у Черкаській області.

Нагадаємо, що у 2018 році на святкування Рош-ха-Шана Умань відвідало 27 876 паломників-хасидів із 22 країн світу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/76953/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что такое НетГейм? Как заработать на бинарных опционах без риска Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Все о ХГЧ, беременности и материнстве

Публикации