В УКУ обговорили особливості українського ІТ-сектору з послом Франції в Україні

28.11.2019 3:20 0

В УКУ обговорили особливості українського ІТ-сектору з послом Франції в Україні

25 листопада до Українського католицького університету завітав Етьєн де Понсен, надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні. Для гостя зустріч стала першим офіційним візитом до Львова, тож, за його словами, було цікаво відвідати один із найкращих університетів міста та країни.

Знайомство та розмова із паном Етьєном проходила у форматі круглого столу, до якого, крім керівництва вишу, долучилися представники Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). «Оскільки моя діяльність тісно переплетена з галуззю ІТ, я відкритий до дискусій на цю тему. Сектор інформаційних технологій доволі актуальний і у Франції, і в Україні, тож я радий почути фідбек щодо можливої співпраці від представників освітньої сфери», – так розпочав зустріч гість.

Про здобутки університету, бізнес-школи та програми УКУ з ІТ розповіла проректорка з науково-педагогічної роботи, засновниця і деканеса LvBS Софія Опацька: «Ми навчаємо найкращих студентів, тож хочемо створити для них і найкращі умови. Впливи УКУ численні: якість освіти, розробка стартапів, підтримка ІТ-індустрії, навчання лідерів, зокрема серед молоді та жінок, виховання вільної журналістики тощо. Ми маємо й такі проєкти, що мають на меті поглибити відносини з франкомовною спільнотою, наприклад щорічна літня школа чи кампус «Емаус» – частина світової спільноти «Лярж», створеної Жаном Ваньє».

В УКУ обговорили особливості українського ІТ-сектору з послом Франції в Україні

Протягом перебування в Києві пан Етьєн познайомився з UNIT.City – інноваційним парком, що займається розробкою та втіленням проектів ІТ-індустрії. Під час візиту до УКУ гість мав нагоду познайомитися з випускниками Львівської бізнес-школи. Зокрема, свої проєкти презентували CEO KindGeek Антон Скрипник, R&D director SoftServe Микола Максименко, CEO «Artelogic» Турал Мамедов тощо. Своїми найбільшими досягненнями alumni вважають вихід на американський та європейський ринки, а серед перешкод у будуванні бізнес-зв’язків із Францією – мовний бар’єр.

До слова, партнерство Львова із французьким банковим конгломератом Credit Agricole може допомогти поглибити й ІТ-індустрію, зокрема надати підтримку у впровадженні інноваційних методів.

В УКУ обговорили особливості українського ІТ-сектору з послом Франції в Україні

На зустрічі також була Матильда Аржаковська, представниця економічного підрозділу посольства. Разом шукали відповідь на запитання, які шляхи комунікації слід вибудовувати як між двома державами, так і всередині сфери ІТ, як ефективно обмінюватися досвідом, реагувати на зміни, а також створювати платформу для промоції досягнень і можливостей для кооперації на базі бізнес-школи.

Зустріч завершилася обміном подарунками та світлиною на пам’ять. Окрім розмови з працівниками та випускниками УКУ, пан Етьєн також мав нагоду прогулятися кампусом та поспілкуватися зі спільнотою вже неформально.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77956/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие подарки для близких Большой выбор красивых и долговечных кроваток в интернет-магазине detyam-shop.com.ua Вячеслав Моше Кантор – герой наших дней Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Средство для безопасного и быстрого похудения

Публикации