В Україні створять Центр психологічної реабілітації для бійців АТО

04.10.2017 9:26 3

В Україні створять Центр психологічної реабілітації для бійців АТО

Міністр внутрішніх справ заявив, що наразі створюється новий центр психологічної допомоги для бійців АТО. Про це він сказав сьогодні, 2 жовтня, під час зустрічі з Президентом Сенату Австралії Стівеном Перрі.

Як повідомили у прес-службі МВС України, у заході також взяли участь голова Нацполіції України Сергій Князєв та Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк.

«Майже за 4 роки війни на Сході нашої країни, бойові дії пройшло майже 300 тисяч осіб, і зараз ми маємо зробити все можливе, аби наші військові отримали необхідну психологічну пост воєнну реабілітацію. Тому наразі працюємо над створенням нового центру психологічної допомоги для бійців АТО. Ми були б вдячні австралійській стороні, аби вони могли поділитися своїм досвідом психологічної допомоги», - сказав Арсен Аваков.

Міністр розповів австралійській стороні, що в умовах гібридної війни МВС продовжує проводити реформи та запропонував поглибити двостороннє співробітництво у питаннях безпеки.

«В умовах гібридної війни ми продовжуємо змінювати систему поліції. Ми співпрацюємо з іноземними колегами та Інтерполом. Разом з тим, з рядом країн нас пов’язують двосторонні стосунки, які гарантують більш тісне співробітництво і обмін інформацією. Ми пропонуємо вам заключити Меморандум про двостороннє співробітництво», - сказав Арсен Аваков.

Своєю чергою, голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що українська поліція хотіла би обмінятися досвідом в питаннях кібербезпеки.

«Мені б дуже хотілося обговорити з моїми австралійськими колегами саме питання кіберзлочинності. Адже вона не має кордонів. Українські підрозділи кіберполіції нещодавно брали участь у знешкоджені транснаціональних злочинного угрупування, яке здійснювали банківські махінації по всьому світу. Дуже важливо зараз працювати саме над такими питаннями», - додав Сергій Князєв.

Президент Сенату Австралії Стівен Перрі наголосив, що уряд Австралії обов’язково розгляне питання про поглиблення двостороннього співробітництва у питаннях безпеки та у реабілітації військових.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/68480/

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональный ведущий на праздник УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Изготовление любых видов наружной рекламы Выдающийся деятель из мира политики

Публикации