В Україні пройде 20-й Різдвяний обід для бідних

04.01.2019 16:39 0

7 січня організація Спільнота святого Егідія та рух “Молодь за мир” проведуть Різдвяні обіди для бідних в трьох містах: Києві, Львові та Івано-Франківську.

“Це вже 20-й Різдвяний обід, який Спільнота проводить у Києві. На першому було 17 бідних і 20 нас. Нам доводилося ходити в переходи, щоб шукати гостей на обід, - згадує Юрій Ліфансе голова Спільноти святого Егідія в Україні. - За 20 років ситуація докорінно змінилася: сотні бідних запрошені на наші обіди”.

На Різдвяні обіди в Києві запрошені близько тисячі бідних.

Ще два Різдвяні обіди пройдуть у будинках престарілих на Лісовому масиві та Чайці.

25 грудня 2018-го волонтери уже привітали з Різдвом дітей з будинків сімейного типу в Києві та ромські родини в Ужгороді.

Різдво та Новий рік учасники Спільноти святого Егідія та руху “Молодь за мир” також відсвяткували в Харкові та Одесі.

Подарунки для дітей та бідних волонтери зібрали завдяки проекту Таємний Санта, до якого долучилося більше 2,5 тисяч людей.

Спільнота святого Егідія проводить Різдвяні обіди по всьому світу з 1982-го року. Цього разу Різдвяні обіди відбулися у 77 країнах. Понад 240 тисяч людей зібралися за святковими столами.

Cпільнота святого Егідія - міжнародна організація, яка існує в понад 70 країнах світу. Спільнота відома своєю благодійною діяльністю і миротворчими ініціативами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/74159/

Следующая новость
Предыдущая новость

А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Лечебно-оздоровительный отдых в Royal Geneva Hotel Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах 3 главные ошибки начинающих игроков в клубе SlotoKing Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия

Публикации