В Україні за період незалежності побудували близько 4 тисяч храмів, — Митрополит Епіфаній

07.04.2019 21:10 0

В Україні за період незалежності побудували близько 4 тисяч храмів, — Митрополит Епіфаній

В Україні після здобуття нею незалежності побудували близько 4 тисяч православних храмів. На цьому наголосив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час освячення у Житомирі накупольних хрестів кафедрального храму святого рівноапостольного князя Володимира, повідомляє Укрінформ.

«Протягом незалежності Української держави збудовано близько 4 тисяч православних храмів. Якщо заглибитися в історію, то в жодній країні впродовж такого короткого часу не було збудовано настільки великої кількості православних храмів», - зауважив владика.

Він додав, що нині по всій Україні будуються й освячуються храми.

«Зараз сотні храмів нашої єдиної помісної української Православної церкви перебувають у стані побудови, і щороку ми звершуємо десятки освячень новозбудованих храмів. Це свідчить про те, що наш народ є високо релігійним», - підкреслив митрополит Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/75342/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить надежные стальные двери Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Выбор и покупка кухонного ножа Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777

Публикации