В Україні за період незалежності побудували близько 4 тисяч храмів, — Митрополит Епіфаній

07.04.2019 21:10 0

В Україні за період незалежності побудували близько 4 тисяч храмів, — Митрополит Епіфаній

В Україні після здобуття нею незалежності побудували близько 4 тисяч православних храмів. На цьому наголосив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час освячення у Житомирі накупольних хрестів кафедрального храму святого рівноапостольного князя Володимира, повідомляє Укрінформ.

«Протягом незалежності Української держави збудовано близько 4 тисяч православних храмів. Якщо заглибитися в історію, то в жодній країні впродовж такого короткого часу не було збудовано настільки великої кількості православних храмів», - зауважив владика.

Він додав, що нині по всій Україні будуються й освячуються храми.

«Зараз сотні храмів нашої єдиної помісної української Православної церкви перебувають у стані побудови, і щороку ми звершуємо десятки освячень новозбудованих храмів. Це свідчить про те, що наш народ є високо релігійним», - підкреслив митрополит Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/75342/

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Як вибрати якісний ортопедичний матрац Официальный сайт казино Вулкан Делюкс для безопасного гемблинга Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка Качественные итальянские межкомнатные двери

Публикации