В Україні вперше навчатимуть цифрового богослов’я

14.09.2019 7:16 0

В Україні вперше навчатимуть цифрового богослов’я

Дослідницький центр цифрового богослов’я Даремського університету (Велика Британія) та Християнський центр “Реаліс” запускають у Києві 9-місячну програму “Богослів’я та діджитал-культура”.

Навчання фокусуватиметься на вивченні впливу цифрової культури (зокрема, соціальних мереж) і технологій на суспільство, Церкву і сприйняття священних текстів християн. А також на засвоєнні нової філософії євангельської проповіді людям, що знаходяться під впливом діджитал-культури.

Крім того, студенти програми вивчатимуть біблійне богослов’я з позицій сучасного світогляду та міркуватимуть про християнське життя і місію в контексті цифрової культури.

Освітня програма враховує потреби й розрахована на священнослужителів (пасторів, священників, місіонерів проповідників, співробітників місій, парафій та монастирів), фахівців у сфері цифрових технологій, релігієзнавців та науковців, а також широке коло християн, які цікавляться впливом цифрового світу на християнство та сучасну проповідь.

Лекторами програми “Богослів’я та діджитал-культура” заявлені: Пітер Філліпс (Даремський університет, Велика Британія), Йонас Курлберг (Даремський університет), Стефен Вільямс (Університет Квінс, Ірландія), о. Георгій Коваленко (Відкритий православний університет, Україна), Сергій Тимченко (ХЦ "Реаліс", Україна).

Навчання триватиме з 26 жовтня 2019 по 06 червня 2020 року. Вартість: 4500 грн за весь курс навчання. Для студентів та іногородніх — 50% знижка. Прийом документів — до 19 жовтня.

По закінченні програми видаються сертифікати від Дослідницького центру цифрового богослів’я Даремського університету та ХЦ "Реаліс".

Для реєстрації на навчання перейдіть за цим посиланням.

Детально про вимоги до вступу, розклад занять та місце навчання можна дізнатись на офіційному сайті ХЦ “Реаліс”. Крім того, будь-яку додаткову інформацію можна отримати за телефонами +38 (063) 625 06 57, + 38 (067) 501 70 15 або office@realis.org.

Анонс розміщено на засадах реклами

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/77125/

Следующая новость
Предыдущая новость

"Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины Электронные весы от Веспрома – качество и надежность Заказать качественный ирригатор для зубов Услуги кремации в Киеве Идеальное казино с королевскими выигрышами

Публикации