В Україні вийшла друком збірка оповідань для наймолодших мусульман

25.06.2018 10:43 6

В Україні вийшла друком збірка оповідань для наймолодших мусульман

До збірки увійшли твори різних авторів, що свого часу друкувалися в газеті «Арраид», зокрема оповідання Айгуль Фатахутдінової, Батуль Рустамової, Оксани Ельшейх, Жинан Рубченкової, Айше Зоц. Переклад українською й літературне редагування здійснив Андрій Шавирін, а Марія Захарченко проілюструвала збірку, відтворивши в малюнках сюжети і героїв кожного з оповідань.
Під обкладинкою книги — п’ятнадцять історій, викладених простою і доступною для розуміння дитини мовою. Ці оповідання дадуть змогу маленькому читачеві простежити, до яких наслідків приводять ті чи інші дії людини, її вчинки та слова, дізнатися, як формуються взаємини між людьми, якими нормами поведінки вони послуговуються у спілкуванні. Власне, ця книга має потужне виховне навантаження і разом з іншими методами педагогічного впливу, зокрема й пасивного, через поведінку та спосіб життя батьків, є інструментом становлення особистості дитини.
Кожне оповідання несе в собі й релігійну складову, адже виховання дитини в дусі ісламу, в любові до Творця, повазі й дотриманні встановлених релігійних правил — чи не найголовніший батьківський обов’язок. Тому вплетені в фабулу історій для дітей роз’яснення певних аятів Корану, висловлені на прикладах дійових осіб, не сприймаються дітлахами як нудні сухі повчання, а через співпереживання героям стають ніби його власними переконаннями.
Книга містить також адаптовані для розуміння дитини перекази з історії життя пророка Мухаммада.
Перші екземпляри видання маленькі українські мусульмани отримали як подарунок разом з альбомом-розмальовкою, що теж вийшла друком завдяки Лізі мусульманок України й асоціації «Альраід».
— Ці книжки формують у маленьких читачів уявлення щодо основних цінностей ісламського віровчення, розвивають логіку, аналітичне мислення, вчать оцінювати ті чи інші вчинки, сприяють соціалізації через розуміння закономірностей міжлюдських взаємин, усвідомленню морально-етичних засад існування суспільства, — кажуть упорядники видання.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Неповторимые и оригинальные свадебные торты Cazino: правильный выбор онлайн казино - залог успеха Качественный ремонт холодильников в Черкассах Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование Playson підкорює піски Стародавнього Єгипту з 9 щасливими фараонами

Публикации