В Українському католицькому університеті проходить IV Міжнародна школа мультимедійної журналістики

12.07.2018 10:43 3

В Українському католицькому університеті проходить IV Міжнародна школа мультимедійної журналістики

Протягом тижня п’ять команд у складі двадцяти студентів із чотирьох країн (Австрії, Грузії, Данії й України) створюватимуть мультимедійні проекти на тему креативних індустрій. Інтернаціональні команди працюють під керівництвом українських менторів: режисера, фільммейкера та директора «Doc Kino Transformazija Studio» Дмитра Коновалова; режисерки та сценаристки Жанни Озірної; фільммейкера, тренера і лектора УКУ Андрія Приймаченка; фоторепортера, фотографа та засновника студії «Trice one designs» Тараса Костирко; а також співзасновника «Young&Hungry Production», режисера, сценариста і лектора УКУ Омеляна Ощудляка.
Програма школи містить три основні блоки: освітню (тематичні лекції і презентації), культурну (тури, неформальні івенти), а також практичну (роботи в командах, зйомки в полі, робота в ньюзрумі тощо).
У межах освітнього блоку цього року виступив керівник проекту «Міський медіа архів» Богдан Шумилович із темою «Вплив місця на місто: про залежність креативної економіки від минулого».
Магістерська програма з медіакомунікацій пропонує усім охочим взяти участь у презентації фінальних командних мультимедійних проектів від учасників школи цієї суботи (14 липня) у Львові, в корпусі ФБФ на Хуторівці. Учасники школи обіцяють оригінальні теми та формати.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Будівельна компанія «AVILA» Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка SMM продвижение

Публикации