В Українському католицькому університеті підписано угоду про реставрацію Успенського собору ХІІ ст. і каплиці св. Василія у Галичі

06.02.2018 18:04 12

В Українському католицькому університеті підписано угоду про реставрацію Успенського собору ХІІ ст. і каплиці св. Василія у Галичі

Документ передбачає проведення комплексних наукових студій, зокрема верифікаційних археологічних досліджень згаданих пам’яток. Ці заходи здійснюватимуться під науковим керівництвом професора Миколи Бевза при співпраці археолога Юрія Лукомського та архітектора Василя Петрика.
– Кінцевою метою проекту, – зазначив генеральний директор заповідника Володимир Костишин, – є консервація та музеєфікація фундаменту Успенського собору із максимальним залученням сучасних технологій, що не тільки забезпечить збереження пам’ятки національного значення для прийдешніх поколінь, але й приверне увагу паломників і туристів до найвизначнішої християнської святині середньовічного Галича.
Нагадаємо, що минулого року науковці з Українського католицького університету вступили в суперечку з керівництвом УГКЦ щодо відновлення Галицького Успенського собору.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Критерии выбора люстр Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери? Медицинский центр для суррогатных мам Онлайн-казино PointLoto – лучшие азартные развлечения для геймеров Где найти качественную обувь в Киеве ?

Публикации