В УГКЦ урочисто проголосили празник Матері Божої Неустанної Помочі

02.07.2018 10:03 6

В УГКЦ урочисто проголосили празник Матері Божої Неустанної Помочі

Українцям варто дякувати Матері Божій Неустанної Помочі за те, що незважаючи на різні чинники та слабкості людського життя в українському суспільстві, наша держава існує! Адже Божа сила об’являється в історії нашого народу. На цьому наголосив у своїй проповіді Глава УГКЦ Патріарх Святослав під час Архиєрейської Літургії 1 липня у храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Тернополі.

Відтепер празник Матері Божої Неустанної Помочі в УГКЦ святкуватиметься щороку в першу неділю липня.

Як наголошують у Департаменті інформації УГКЦ, серед вірних є дуже поширений культ Матері Божої Неустанної Помочі. Ікону Матері Божої Неустанної Помочі можна знайти в багатьох домівках України та інших держав незалежно від конфесій. Ось чому ця ікона має таке важливе значення та продукує глибинні сенси для українців.

«Ми хочемо подякувати Матері Божій Неустанної Помочі за те, що незважаючи на різні обставини та слабкості людського життя в нашій державі, Україна була, є і буде! І навіть не тому, що ми є сильними, а тому, що Божа сила об’являється в історії нашого народу!» – запевнив очільник греко-католиків, а потім додав: «Ми хочемо свідчити перед Богом і світом, що ми є християнський народ. Ми віримо в неустанну поміч нашого Бога, об’явлену в іконі Матері Божої Неустанної Помочі, але про цю поміч хочемо навчити цілий світ».

За словами Глави УГКЦ, світ потрапляє в стан третьої світової війни, яка ведеться, перш за все, неправдою. Світ живе в період постправди. «Ми своєю християнською вірою та болючою історією хочемо свідчити правду про Бога неустанної помочі, діяльного через свою Пречисту Матір», – промовив Предстоятель УГКЦ.

«Просімо у цей день, щоб ми стали свідками, проповідниками, носіями надії нової України силою і благодаттю Матері Божої Неустанної Помочі», – підкреслив Блаженніший Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/71672/

Следующая новость
Предыдущая новость

Официальный дилер Тайота в Киеве Огромный выбор предложений для вашего отпуска Joycasino увлекательный мир виртуального гемблинга Изготовление упаковки в Киеве – большие тиражи недорого Большой выбор подарков на 40 лет

Публикации