В УГКЦ обговорюють питання єдиної помісної Церкви в Україні

02.10.2017 23:23 9

В УГКЦ обговорюють питання єдиної помісної Церкви в Україні

Перша сесія запланована у стінах Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, де учасники зможуть обговорити питання єдиної помісної Церкви в Україні, яке за останні роки стало актуальним. Сесію відкриє протоієрей Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності християн.
У програмі — виступи митрофорного протоієрея Мирона Бендика, ректора Дрогобицької духовної семінарії УГКЦ, та митрофорного протоієрея Михайла Димида, доктора канонічного права, які розкажуть про роль УГКЦ для майбутньої єдності Київської Церкви.
Професор Юрій Підлісний, доктор філософії, завідувач кафедри політичних наук Українського католицького університету (УКУ), керівник бакалаврської програми «Етика-Політика-Економіка», зупиниться на темі співпраці Церков із державою та вкаже на наявні та можливі моделі їх співіснування. Крім цього, відбудеться представлення головами єпархіальних комісій своєї роботи на місцях та обговорення викликів, які існують, та завдань на 2018 рік.
На 5 жовтня запланована урочиста літургія та спільна зустріч з єпископатом Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, під час якої представники єпархіальних екуменічних комісій планують розповісти владикам про зусилля, які вживаються для формування відкритості на діалог та міжконфесійну співпрацю.
На завершення учасники зустрічі відвідають музей Бруно Шульца — знаменитого дрогобиччанина, письменника і художника єврейського походження.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности Хотите арендовать катамаран в Сочи? Обращайтесь в компанию «Sochi Charter»! Який букмекер дає найкращий вітальний бонус в Україні? Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Ассортимент игровых машин на любой вкус

Публикации