В УГКЦ змагаються за грант для вирішення соціальних проблем громади

23.07.2018 19:33 3

В УГКЦ змагаються за грант для вирішення соціальних проблем громади

Участь у тренінгу взяли священики та вірні зі семи парафій, які цьогоріч задіяні у програму з розвитку соціального служіння: Нововолинська, Положево, Ковеля, Рожища, Луцька, Старої Вижівки та Володимира-Волинського. Передували заходу спільна молитва та благословення екзарха Луцького Йосафата (Говери). Єпископ зазначив, що служіння ближньому – невід’ємна частина життя кожного християнина. Владика відзначив, що впровадження всеукраїнської програми з розвитку соціального служіння і проведення подібних заходів дуже важливі для Церкви.
Як розповіла учасниця заходу Тетяна Чмух, розпочався тренінг із блоку, в якому Станіслав Клосовський представив основні характеристики соціальних проектів у громаді та приклади соціальних проектів Львівської освітньої фундації. Опісля учасники приступили до розгляду проблем, потреб, потенціалу громади та 10-ти кроків християнського лідера до соціального служіння. Крім цього, під час тренінгу присутні ознайомилися з плануванням, реалізацією проекту й основними розділами типових проектних заявок. У практичній частині заходу учасники визначалися з темою проекту для своєї парафії, і відповідно до неї працювали над актуальністю, метою та завданнями. Станіслав Клосовський консультував і давав поради представникам кожної парафії щодо заповнення аплікаційної форми.
На закінчення тренінгу відповідальний за соціальне служіння Луцького екзархату, директор ВОБФ «Карітас-Волинь» о. Володимир Кметь сердечно подякував Станіславові Клосовському за цікавий, інформативний та корисний захід.
У межах всеукраїнської програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні» одна з парафій Луцького екзархату, задіяних цьогоріч у програму, має можливість виграти міні-грант, спрямований на вирішення соціальних проблем (потреб) місцевої громади. Наразі до 30 липня ініціативні групи цих парафій працюють над розробкою проектної пропозиції. Грант буде наданий на конкурсній основі за принципами прозорої конкуренції. Переможця конкурсу визначатиме журі у складі представників МБФ «Карітас України» та відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Подними сокровища с морских глубин в казино Лавина! Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Где заказать печать открыток? Услуги страхования для выезда Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения

Публикации