В УГКЦ затвердили Правильник візитації єпархії Патріархом

10.11.2017 21:16 3

В УГКЦ затвердили Правильник візитації єпархії Патріархом

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав проголосив Декрет, згідно з яким набирає чинності Правильник візитації єпархії Патріархом.

У тексті Декрету мовиться, що Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся у Львові (Брюховичах) 3–12 вересня 2017 р., бажаючи забезпечити Главі УГКЦ ефективний інструмент для виконання його влади управління в очолюваній ним Церкві, затвердив Правильник візитації єпархії Патріархом.

Завершуючи передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков, Декретом Глави УГКЦ проголошується Правильник візитації єпархії Патріархом і постановляється впровадити його в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному веб-сайті УГКЦ.

Канонічна візитація, відзначається у документі, є плодом довголітнього досвіду Христової Церкви та однією з основних обов'язків пастирської опіки Глави УГКЦ, за допомогою якої здійснюється перевірка душпастирського, персонального, адміністративно-канонічного, фінансово-економічного та літургійного стану єпархії чи екзархату.

Метою канонічної візитації єпархії чи екзархату, яку здійснює Глава УГКЦ є загальне ознайомлення з її станом, виявлення можливих зловживань в її управлінні або інша потреба.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/68937/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальная одежда Bad Boy Качественные просмотры на ютуб от живых людей УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Недорогие авиабилеты в Польшу Где можно заказать курсовую работу

Публикации