В УГКЦ закликають молодь надсилати запитання до Патріарха Святослава

05.07.2019 13:26 0

В УГКЦ закликають молодь надсилати запитання до Патріарха Святослава

Від сьогодні і до 10 липня молоді люди, які хочуть дістати пораду чи дізнатися думку очільника УГКЦ Святослава, мають унікальну нагоду — запитати особисто про те, що цікавить, болить чи хвилює.

На найцікавіші запитання Предстоятель УГКЦ відповідатиме під час зустрічі з молоддю на прощі у Зарваниці, яка відбудеться 13 липня (початок о 16.00), повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Запитувати можна в коментарях під цією публікацією на сторінці ДивенСвіт.

13-14 липня відбудеться Загальноукраїнська проща до Марійського духовного центру «Зарваниця».

Цьогоріч ця подія приурочена до 30-ліття виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля та присвячена молитві за мир в Україні.

Молитву в Зарваниці очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Традиційно під час прощі відбудеться багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики та миряни молитимуться Молебень до Богородиці та проситимуть у Матері Божої миру й заступництва для українського народу.

Глава УГКЦ зустрінеться із молоддю 13 липня о 16.00.

Вночі 14 липня для молоді буде духовно-мистецька програма на співочому полі Зарваниці.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/young_people/76405/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП обговорив питання співпраці з Управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА Сочетание цветов в одежде Диссертация от рук специалистов на заказ Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения

Публикации