В УГКЦ діє 160 військових капеланів

14.11.2017 17:32 87

В УГКЦ діє 160 військових капеланів

Реабілітація капеланів відбувалася на Закарпатті в санаторії «Орлине гніздо». Програма передбачала духовну віднову та фізичне оздоровлення священиків, що неодноразово перебували в зоні АТО, де духовно опікувалися українськими військовослужбовцями.
Під час перебування в санаторії капелани щоденно збиралися на спільну молитву та спілкування. Також їм було запропоновано такі послуги оздоровлення: соляна кімната, бальнеологія (декілька видів лікувально-оздоровчих ванн), підводний душ-масаж, пресотерапія, комбінована фізіотерапія, масаж, стоунотерапія, сауна, басейн, бювет з мінеральною водою.
В УГКЦ діє 160 військових капеланів
«Зараз в нашій Церкві є 160 військових капеланів. Протягом трьох років війни вони провели близько 600 ротацій в зону АТО. Це означає, що кожен перебував на 4-5 ротаціях загалом. А для священнослужителя, який опікується парафією, сім’єю, військовими це є великим навантаженням і виснаженням, – розповідає отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ. – Очевидно, що капелан потребує реабілітації, як для душі, так і для тіла. Перебуваючи в санаторії, наші священики багато спілкуються між собою, вони мають багато спільного: досвід служіння в АТО, спілкування з військовими, емоційні переживання. Їхнє спілкування, ділення досвідом і емоціями також є свого роду реабілітацією».
Департамент військового капеланства ПК УГКЦ вже третій рік поспіль організовує реабілітаційні програми для військових капеланів. Цього року така програма відбулася у три заїзди, в яких взяло участь 60 військових капеланів УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная и надежная трубопроводная арматура Впечатления Андрея Колупова о пешей прогулке по Царской тропе Удобная покупка авиабилетов На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Кузовной ремонт в Киеве: восстановление и обновление вашего автомобиля

Публикации