В УГКЦ визначили переможців конкурсу ескізів Ордена митрополита Андрея Шептицького

09.10.2019 8:12 3

В УГКЦ визначили переможців конкурсу ескізів Ордена митрополита Андрея Шептицького

У Києві 3 жовтня відбулося нагородження грамотами переможців конкурсу ескізів відзнаки Патріарха УГКЦ – Ордена митрополита Андрея Шептицького.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Оцінюючи ревність для Божої слави та добра Української Греко-Католицької Церкви, внесок у популяризацію імені духовного велетня Церкви і народу – праведного митрополита Андрея, високоповажним авторам ескізних пропозицій висловлено сердечну подяку, визнання і похвалу», - йдеться у повідомленні.

Зокрема було відзначено таких осіб:

Ольгу Шиян – автора ескізної пропозиції, що посіла І місце. Шиян за фахом архітектор. Понад двадцять років працює головним дизайнером Київського підприємства з розробки та виготовлення нагородної продукції «Герольдмайстер»;

Олександра Лєжнєва та Миколу Чмира (ІІ місце). Пан Олександр – художник-графік, старший викладач кафедри дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука, член Українського геральдичного товариства, автор знаків розрізнення військових звань військовослужбовців Збройних сил України та відзнаки Президента України – ювілейної медалі «25 років незалежності України». Пан Микола - кандидат історичних наук, головний редактор журналу Асоціації колекціонерів військової символіки «Колекціон», член Українського геральдичного товариства, член Комісії державних нагород та геральдики при Президентові України;

Анатолія Шияна (ІІІ місце). Пан Анатолій – заслужений діяч мистецтв України, архітектор. Понад двадцять років працює творчим керівником Київського підприємства з розробки та виготовлення нагородної продукції «Герольдмайстер».

Нагадаємо, що конкурс відбувався з 1 січня до 10 лютого цього року. До відбору було допущено 13 ескізних пропозицій. Відповідно до умов конкурсу, учасники, які посядуть перше, друге і третє місця, отримають грамоту Глави УГКЦ, а ескіз, що посяде перше місце, буде використано при виготовлені Ордена митрополита Андрея Шептицького – найвищої церковної нагороди УГКЦ.

Орден митрополита Андрея Шептицького є почесною відзнакою Патріарха Української Греко-Католицької Церкви, встановленою для нагородження за видатні особисті заслуги у сферах подвижництва та церковно-державно-суспільних відносин, у яких втілюються цінності та ідеали, які сповідував праведний митрополит Андрей (1865-1944).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/77376/

Следующая новость
Предыдущая новость

Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Что посмотреть в Керчи Бисквит классический рецепт в духовке пышный Кредит онлайн на карту мгновенно Ритуальный транспорт в Киеве

Публикации