В УГКЦ видали посібник з організації християнських таборів

21.02.2018 14:03 6

В УГКЦ видали посібник з організації християнських таборів

«Шлях розробки книжки був довгим та важким, проте ми щиро хотіли та докладали всіх зусиль, щоб наша книжечка побачила світ», - кажуть творці видання. У авторський колектив увійшли: о. Амвросій Козак ЧСВВ; бр. Матей Кравчишин ЧСВВ; Софія Герега; Христина Радик та уся команда василіянських аніматорів Івано-Франківська.
У книжці висвітлена програма табору на 7 днів. Подано розпорядки днів, захоплюючі катехизації, сценки, пісні, ігри, банси, квести, описані у загадковій формі та багато іншої цікавої інформації. Також окремо у додатку книжки є бланки для реєстрації та запису дітей на табір, обов’язки аніматорів, бланки харчування дітей, план «Веселих канікул», шаблони для квестів тощо.
Зазначається, що подані у книжці матеріали будуть цікавими для кожного, хто працює з дітьми та молоддю не лише на парафіях отців василіан, але й в усій УГКЦ.
Для співпраці та замовлення книжки просять звертатись до адміністрації спільноти Василіянських аніматорів м. Івано-Франківськ animatory.if.osbm.@gmail.com

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Приобретение купели для крещения Как влияет COVID-19 на курильщиков. Исследование учёных Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Твердотельные накопители SSD: что стоит знать Медицинский журнал для вас

Публикации