В УАПЦ запевняють, що не писали жодного листа Патріарху Кирилу

04.03.2018 13:23 33

В УАПЦ запевняють, що не писали жодного листа Патріарху Кирилу

В УАПЦ назвали провокацію повідомлення у ЗМІ про те, що Митрополит Макарій (Малетич) нібито написав листа до Патріарха РПЦ з проханням визнати Галицьку автономію та підтвердити єпископські хіротонії.

Про це йдеться на офіційному сайті Патріархії УАПЦ.

«Даний матеріал активно поширює так звана «помічниця» покійного Митрополита Мефодія Наталя Шевчук на підконтрольних їй сайтах.

Жодного звернення до Патріяарха Кирила Глава УАПЦ Блаженніший Митрополит Макарій не надсилав та не має наміру цього робити.

Позиція Глави УАПЦ є чіткою та непохитною із жовтня 1989 р., коли ще як священик о. Микола Малетич відійшов від РПЦ до відродженої УАПЦ слідом за протопресвітером Володимиром Яремою (Патріярхом Димитрієм) та прот. Іваном Пашулею, та слідує цією дорогою протягом 28 років», - йдеться у повідомлення.

В УАПЦ запевняють, що якби такий лист існував, то вони б його обов’язково опублікували.

Нагадаємо, що на сайті Фонду блаженної пам’яті Митрополита Мефодія опублікували лист нібито від Митрополита Макарія до Патріарха РПЦ. У ньому від імені Архиєрейського Собору УАПЦ він просить Патріарха Кирила «відродити давню Галицьку митрополію як нову Помісну Церкву» та підтвердити єпископські хіротонії, здійснені в УАПЦ у період з 07. 04. 1990 року по 03. 11. 1996 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/70308/

Следующая новость
Предыдущая новость

Емейл-рассылки - эффективная реклама в сети Выбор способа печати этикеток Глушилки gps по отличной цене Превосходства микрокредита онлайн в Украине Тонировка окон в Киеве

Публикации