В Тернополі греко-католики організували молодіжний курс "Радісне, успішне, активне християнство"

04.10.2017 17:31 0

В Тернополі греко-католики організували молодіжний курс

Кожна з парафій, на якій організовується цей курс, має свою специфіку. Так, на парафії Святої Софії, Премудрості Божої учасниками курсу є переважно студенти, які навчаються у Тернопільському педагогічному університеті і які мешкають у місті лише протягом періоду навчання. А далі, повертаючись до своїх парафій, стають «новими євангелізаторами», які, отримавши певний досвід, започатковують нові молодіжні спільноти та допомагають парохам в організації літніх християнських таборів для школярів.
Після проведених двох-трьох курсів, молоді люди, що займались у кафдральному соборі Непорочного Зачаття запропонували і надалі проводити свої зустрічі, і таким чином утворилась молодіжна спільнота «Діяння Апостолів», членами якої тепер стали аніматорами наступного курсу. Вони беруть активну участь у житті парафії, організовуючи молодіжні чування та інші заходи.
Знаковим є факт, що серед учасників курсу РУАХ на парафії Святого Архістратига Михаїла є не лише студенти, а й шкоярі-старшокласники, які мають нагоду далі продовжувати свій духовний розвиток у молодіжній спільноті «Ковчег», що діє при цій парафії.
«Цього разу ми спробуємо дещо урізноманітнити свої зустрічі», ‒ повідомляє лідер курсу РУАХ при парафії Святої Софії, Премудрості Божої Юра Бокало. «На першу зустріч поділитися своїм свідченням ми запросили майстра спорту, семиразового чемпіона з вільної боротьби, Ігоря Скупого. Думаю, що для молоді це буде цікаво і захоплююче. На наступні зустрічі будемо теж запрошувати знаменитих людей, які отримали особливий досвід, відвідавши курс РУАХ».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные строительные материалы Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности Зеркало казино Вулкан 777 Лучший хостинг для сайта Киевские итальянские пиццерии

Публикации