В Тернополі греко-католики організували молодіжний курс "Радісне, успішне, активне християнство"

04.10.2017 17:31 3

В Тернополі греко-католики організували молодіжний курс

Кожна з парафій, на якій організовується цей курс, має свою специфіку. Так, на парафії Святої Софії, Премудрості Божої учасниками курсу є переважно студенти, які навчаються у Тернопільському педагогічному університеті і які мешкають у місті лише протягом періоду навчання. А далі, повертаючись до своїх парафій, стають «новими євангелізаторами», які, отримавши певний досвід, започатковують нові молодіжні спільноти та допомагають парохам в організації літніх християнських таборів для школярів.
Після проведених двох-трьох курсів, молоді люди, що займались у кафдральному соборі Непорочного Зачаття запропонували і надалі проводити свої зустрічі, і таким чином утворилась молодіжна спільнота «Діяння Апостолів», членами якої тепер стали аніматорами наступного курсу. Вони беруть активну участь у житті парафії, організовуючи молодіжні чування та інші заходи.
Знаковим є факт, що серед учасників курсу РУАХ на парафії Святого Архістратига Михаїла є не лише студенти, а й шкоярі-старшокласники, які мають нагоду далі продовжувати свій духовний розвиток у молодіжній спільноті «Ковчег», що діє при цій парафії.
«Цього разу ми спробуємо дещо урізноманітнити свої зустрічі», ‒ повідомляє лідер курсу РУАХ при парафії Святої Софії, Премудрості Божої Юра Бокало. «На першу зустріч поділитися своїм свідченням ми запросили майстра спорту, семиразового чемпіона з вільної боротьби, Ігоря Скупого. Думаю, що для молоді це буде цікаво і захоплююче. На наступні зустрічі будемо теж запрошувати знаменитих людей, які отримали особливий досвід, відвідавши курс РУАХ».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Столичный мини-отель SkyHome будет рад видеть вас по приезду в Киев! Качественные просмотры на ютуб от живых людей Качественные металлопластиковые окна от бренда Rehau Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Изготовление памятников из гранита в Донецке ДНР

Публикации