В соцмережах стартує молитовний марафон до Національного Дня молитви за Україну

03.05.2018 11:44 6

В соцмережах стартує молитовний марафон до Національного Дня молитви за Україну

Кожного дня в період з 7.05 – 31.05, а це 25 днів, на офіційних пабліках НДМ в Instagram та Facebook будуть лунати молитви за Україну. У прямих ефірах щоденно будуть молитися молодіжні лідери різних християнських конфесій з різних міст України.

За інформаціє. прес-служби НДМ, ціль марафону - залучення церков та об’єднань з різних регіонів, молоді до Національного Дня Молитви за Україну, який відбудеться 2 червня.

Молитовний марафон у соціальних медіа допоможе:

- ефективно об'єднати різні регіони в молитві за Україну;

- побачити єдність Тіла Христового та чисельність християн;

- залучити не тільки дорослих, але й молодь України для молитви за Батьківщину.

«Приблизно 25 днів треба, щоб придбати гарну звичку. Ми прагнемо, щоб за цей період українська молодь активно приєдналася до молитви за нашу країну в прямих ефірах, а також продовжувала постійно молитися про це», - кажуть організатори.

Для тих, хто хоче приєднатися до Молитовного марафону: +38 093 916 9053 (Viber, Telegram, WhatsApp), nikayasinskaya@gmail.com

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/71016/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Тернопільщині освятили найбільшу вишивану карту України УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Самая точная информация об офшорах Оригинальные швейцарские часы от проверенных брендов Выкуп авто в Киеве: быстро, выгодно, надежно

Публикации