В СБУ зазначають, що українські церкви значно допомагають звільненню заручників

20.11.2017 11:35 6

В СБУ зазначають, що українські церкви значно допомагають звільненню заручників

“Для нас результатом буде безпосередньо той день і година, коли будуть звільнені наші співгромадяни, які є заручниками. Поки що є попередні домовленості”, – сказав він.
Тандіт нагадав про те, що ще 12 жовтня глава Служби безпеки України Василь Грицак звернувся з ініціативою до Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з проханням "звернутися особисто до глав світових церков, в тому числі до патріарха Кирила, до Папи Франциска, до лідерів інших світових конфесій" і посприяти якнайшвидшому звільненню полонених, які утримуються так званими «ДНР/ЛНР».
"Ми бачимо, як активно представники Ради Церков стали нам допомагати, є персональні звернення. І ми впевнені в тому, що результат буде", – підкреслив радник глави СБУ.
Юрій Тандіт підкреслив, що ця тема є дуже делікатною, тому важливо, щоб політики не піарилися на проблемі звільнення заручників.
"Ми не говоримо про персон, тому що дуже багато осіб беруть участь у цьому процесі. Крім СБУ – політики, лідери нашої держави і лідери інших держав, наші партнери, які говорять на тему про звільнення заручників. І волонтери, і звичайні люди. І найголовніше – рідні, про них ми не повинні забувати. Можливо, їхня роль і є найголовнішою в цьому процесі, тому що вони постійно беруть участь у всіх зустрічах, хвилюються за своїх близьких. Вважаю, що саме завдяки їхній участі цей процес відновився", – переконаний радник СБУ.
Як повідомлялося, президент Росії Володимир Путін по телефону обговорив з ватажками «ДНР» і «ЛНР» обмін полоненими між владою України і фактичним керівництвом непідконтрольних територій ОРДЛО. Повідомлялося, що останні в цілому підтримали цю ініціативу.
Нагадаємо, що 2 листопада Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла звернення до світових міжцерковних об’єднань та гуманітарних інституцій з проханням про сприяння у звільненні заручників, утримуваних так званими «ДНР/ЛНР».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес Выбор района проживания Трактование и значение сна для человека Офісний переїзд: Інструкція з виживання в картонному хаосі Красивые церковные иконы с доставкой

Публикации