В Сарненській єпархії УПЦ вшановують пам'ять героїв Революції гідності та Небесної сотні

24.11.2018 4:20 0

В Сарненській єпархії УПЦ вшановують пам'ять героїв Революції гідності та Небесної сотні

На заходах були присутні голова Сарненської райдержадміністрації Я. В. Яковчук, голова Сарненської райради Р. П. Серпенінов та Сарненський міський голова С. Б. Усик, також були присутні військові, студенти та громадськість міста.
Виступаючи на заході, архімандрит Іакінф (Дульський), зокрема, сказав: «Сьогодні ми вшановуємо пам’ять невинно убієнних громадян нашої Держави. Українська Православна Церква, як духовенство, так і миряни Сарненської єпархії на чолі з Високопреосвященнішим Анатолієм, Митрополитом Сарненським і Поліським просять у Бога Царства Небесного для невинно убієнних».
У цей день керуючий єпархією владика Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський, у Свято-Михайлівському кафедральному соборі міста Костопіль звершив заупокійну літію "по загиблим учасникам Революції Гідності, котрі поклали своє життя за добробут в Державі та її розвиток", йдеться на сайті єпархії, яка цитує владику Антонія: "В Сарненській єпархії вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні".

Також на сайті єпархії зазначається, що 21 листопада "настоятелі усіх храмів єпархії звершили заупокійні панихиди по загиблим учасникам Револіції Гідності".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Школьные рюкзаки и канцелярские товары оптом Медицинский портал – все о вирусах и борьбе с ними Тысячи люстр на одном сайте Взять кредит онлайн в Украине Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу"

Публикации