В РПЦ схвалили рішення суду щодо УПЦ МП

24.04.2019 10:04 3

В РПЦ схвалили рішення окружного адміністративного суду Києва про призупинення перейменування УПЦ МП в Російську Православну Церкву в Україні.

Про це в понеділок заявив ТАСС заступник голови Синодального відділу із взаємодії церкви з суспільством і ЗМІ Російської Православної Церкви Вахтанг Кипшидзе.

"Я вважаю, що подібне рішення суду - це важливий сигнал, який свідчить про те, що вся політика української влади має під собою абсолютно антидемократичну підставу. Тобто, ставили за мету здійснення тиску на канонічну Українську Православну Церкву, що є грубим нехтуванням уявлення про релігійну свободу. Ми знаємо, що право на назву - невід'ємна частина релігійної свободи, якою користуються як приватні особи, так і релігійні громади. Ігнорування даного права - це абсолютно очевидне порушення розуміння свободи совісті ", - сказав він.

Кипшидзе висловив надію, що новообраний президент України Володимир Зеленський не втручатиметься в релігійне життя України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/75534/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор района проживания Стабилизированный мох из Норвегии У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Интернет портал Zolotoi Baton и игровые автоматы Удобная покупка авиабилетов

Публикации