В РПЦ не змогли прокоментувати фото з дівчиною у бікіні на яхті Патріарха Кирила

02.07.2019 15:41 0

В РПЦ не змогли прокоментувати фото з дівчиною у бікіні на яхті Патріарха Кирила

У РПЦ МП відмовилися коментувати фото з молодими людьми в купальниках на яхті «Паллада». За словами користувача, який опублікував кадри в Twitter, фотографії судна зроблені 23 червня. ЗМІ повідомляють, що яхта «Паллада» досі перебуває на балансі Московської Патріархії і вважається головним плавзасобом Патріарха Кирила (Гундяєва), повідомляє "Портал-Credo.Ru".

Заступник голови Відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Московського Патріархату Вахтанг Кипшидзе розповів радіостанції «Говорить Москва» 1 липня, що не знає про фотографії і про те, хто може користуватися яхтою.

«Мені про це нічого не відомо», - заявив він.

Компанія «Лукойл» передала в дар Московської Патріархії яхту «Паллада» в 2005 році. Про це «Коммерсанту» розповів прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. За даними ЗМІ, вартість яхти оцінюється в 4 мільйони доларів.

У 2011 році у прес-службі Патріарха уточнили, що яхта знаходиться на балансі Московської Патріархії, проте відмовилися розголошувати вартість обслуговування.

На фото, зроблених в Москві 23 червня, зафіксовано, як на Патріаршому плавзасобі розважається компанія молоді. Особливу увагу привернула дівчина у відвертому бікіні. У соцмережах жартують, що молода красуня - черниця, просто вимушена одягнутися по погоді. Втім, існують і інші версії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76364/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности игры на сайте казино Колумбус Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Как защитить нагревательные приборы от накипи Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде

Публикации