В Росії загинув церковнослужитель, рятуючи безхатченка на залізничній колії

26.01.2018 12:46 3

Колишній прес-секретар служби допомоги "Милосердя", співочий і алтарник храму Всемилостивого Спаса в Мітіно РПЦ Георгій Веліканов загинув на залізничній платформі "Красногорська" в Підмосков'ї, рятуючи безхатченка, який упав на колію.

Про це повідомила в четвер православна служба допомоги, передає Depo.ua.

Георгію Великанову було 35 років. Керівник служби "Милосердя", голова синодального відділу з благодійності єпископ Пантелеймон висловив співчуття дружині, батькам і всім близьким і друзям Георгія.

"Георгій Веліканов загинув смертю праведника, рятуючи безхатченка на залізничній платформі. Георгій був глибокою, світлою, доброю людиною, який цікавився і питаннями богослов'я, і безпосередньо брав участь у справах благодійності та милосердя. Я знаю, що Георгій збирався стати священиком... Молюся за упокій раба Божого Георгія. Царство Небесне. Вічна пам'ять", - сказав єпископ Пантелеймон, слова якого наводяться в повідомленні.

На сторінці церковнослужителя в соціальній мережі Facebook вже залишено безліч відгуків про цю людину в зв'язку з його смертю.

"Загинув мій однокласник Георгій Веліканов. Загинув, рятуючи іншого, як і належить християнину... Я плачу і ніяк не можу зібратися з думками, але треба допомогти батькам і дружині", - написала одна з знайомих загиблого.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69858/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить двигатель для садовой техники недорого Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях Законное изготовление штампов и печатей в Украине Лучший игровой портал для роскошного азартного отдыха

Публикации