В ПЦУ оголосили 22 вересня – Днем молитви за сім’ю

21.09.2019 16:38 0

В ПЦУ оголосили 22 вересня – Днем молитви за сім’ю

Предстоятьель ПЦУ 19 вересня видав розпорядження, яким встановив у Православній Церкві України 22 вересня – День молитви за сім’ю.

«Священний Синод Православної Церкви України на своєму засіданні 27 липня 2019 року встановив у Православній Церкві України 22 вересня (9 вересня ст.ст.), у день пам’яті святих Богоотців Іоакима та Анни, – День молитви за сім’ю. Відповідно до рішення Синоду благословляється архієреям та священнослужителям цього дня в усіх храмах Православної Церкви України звершувати молебні святим Богоотцям Іоакиму та Анні як покровителям сім’ї зі спеціальними молитовними проханнями про мир та злагоду у родинах, добре виховання дітей, про духовні блага і земний достаток. Також пропонується присвятити сімейній тематиці проповіді, проводити тематичні сімейні заходи на рівні єпархій і парафій з можливим залученням світських зацікавлених організацій», - йдеться у розпорядженні Глави ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77217/

Следующая новость
Предыдущая новость

Запчасти для вашего автомобиля на сайте Лучшие кальяны и аксессуары к ним Реализация проектов на основе социального бизнеса УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL

Публикации