В ПЦУ вважають, що за старця Філарета треба тепер хіба молитися

26.06.2019 10:29 0

Прес-секретар Православної Церкви України архиєпископ Євстратій (Зоря) висловив прикрість з того, що Філарет скликає прес-конференцію для того, щоб «цитувати брехливу пропаганду з російських інформаційних помиєнь, причому вже неодноразово спростовану». Таку думку він висловив у Facebook 25 червня, коментуючи останню прес-конференцію Філарета.

Він вважає, що з цього можна зробити два висновки:

"1. Здатність критично оцінювати інформацію і відрізняти правду від брехні значно знизилася. Однак це ще можна зрозуміти (хоча й не виправдати!) з огляду на вік та емоційний стан. Але 2. Значно молодші [за Філарета] люди, які точно знають, що подають йому публікації з кремлівським душком, – ось хто тепер формує його "картину світу", користуючись віком та емоційним станом... Прикро і боляче. Молімося за нашого старця", – написав Зоря.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76286/

Следующая новость
Предыдущая новость

Создание сайтов под ключ. Основные особенности Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» Как бороться с детскими страхами? Оздоровление в прикарпатской Сходнице: отели и санатории курорта Кримський архієпископ УПЦ КП відвідав у суді заарештованого українця

Публикации