В ПЦУ анонсуаали зустріч Митрополиат Епіфанія з Главою УГКЦ

23.02.2019 14:29 12

Прес-служба Київської Митрополії повідомила, що 19 лютого 2019 р. Предстоятель, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надіслав листа Главі УГКЦ Блаженнійшому Верховному Архиєпископу Святославу «щодо питань, які стосуються двох Церков».

В УГКЦ поінформували, що Блаженнійший Святослав, який перебуває закордоном, ознайомився з листом. Після повернення до України планується особиста зустріч очільників Церков.

Як РІСУ інформувала, Глава УГКЦ Патріарх Святослав 17 лютого анонсував проведення прощі та Богослужіння у Софійському соборі у Києві. Паломництво заплановане на 7 квітня до свята Благовіщення. Проте почесний Патріарх Філарет виступив проти такого паломництва греко-католиків, наголосивши, що це може викликати міжконфесійну напругу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/74827/

Следующая новость
Предыдущая новость

Аудиозаписи православных проповедей бесплатно онлайн Татуировки в Киеве: расценки и качество В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів Где найти качественную обувь в Киеве ? Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc

Публикации