В офісі Президента заявили про готовність розібратися з перереєстрацією храмів, які перейшли з УПЦ МП до ПЦУ

27.11.2019 15:19 0

Перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов пообіцяв особисто вивчити випадки перереєстрації храмів на Буковині, які прибічники Російської Церкви в Україні (УПЦ МП) називають “незаконними”.

Про це він заявив на прес-конференції 25 листопада. Відповідний фрагмент відео було опубліковано на сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії РПЦвУ в Facebook.

Так, під час прес-конференції журналістка запитала, що хотіли представники РПЦвУ, які перестріли Трофимова на вулиці., повідомляє «Релігійна правда».

“Хотіли, щоб все відбувалося у рамках закону. Вони не хочуть до себе ніякого особливого ставлення, але не хочуть, щоб незаконно перереєстрували їх надбання”, – відповів Трофимов.

Журналістка запитала: “А ви вважаєте, що це відбувається незаконно?”

У відповідь на це запитання Трофимов заявив, що “в цьому треба розібратися”.

На уточнення, чи буде він з цим розбиратися, перший заступник голови ОП заявив: “Я буду розбиратися”.

Нагадаємо, що на Вінниччині Російській Церкві в Україні допомагає керівництво обласного управління Нацполіції і міський суд, які перешкоджають роботі вінницького реєстратора Ігоря Салецького.

“У такий спосіб чиниться тиск не лише на нього, але і на всі відповідні підрозділи в Україні. Мовляв, “ви все ще реєструєте? То ми прийдемо і до вас!” – повідомив речник ПЦУ архиєпископ Євстратій Зоря.

Також реванш проросійських сил спостерігається у проваленні конкурсу на посаду “релігійного міністра”, під час якого прибічникам Російської Церкви не вдалося провести свою кандидатуру – Юрія Решетнікова.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/77958/

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальные кроссовки для вашего удобства Автобусные туры по Балтии и Скандинавии Апостиль: подготовка документов для действия за рубежом Автооптика по заводским ценам Подписчики в Телеграмм по выгодной цене

Публикации