В ОРДЛО бойовики захопили храм ПЦУ і передали його представникам РПЦ

26.04.2019 0:21 0

Терористи невизнаної "ДНР" використовують своїх прихильників серед місцевих жителів для збору підписів за конфіскацію майна всіх українських парафій

У селі Кузнєцово Тельманівського району Донецької області храм і майно Православної Церкви України захопили окупаційні сили РФ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник місцевої єпархії ПЦУ владика Сергій. . Про це повідомляє 5 канал.

Він зазначив, що захоплений храм планують передати представникам РПЦ з так званого Московського Патріархату.

"Телефоном парафіяни повідомили, що йде залякування наших вірян, щоб не ходили в українські храми, не спілкувалися з духівництвом нашої єпархії, погрожуючи розправами. Існує реальна загроза для духівництва нашої церкви, яке у складних умовах виконує свої пастирські обов'язки", – написав священнослужитель.

За його словами, бойовики невизнаної "ДНР" використовують своїх прихильників серед місцевих жителів для збору підписів за конфіскацію майна всіх українських парафій.

Крім того, терористи планують захопити й передати РПЦ єпархіальний Будинок милосердя, де живуть літні, хворі й самотні люди, і зробити з нього госпіталь для військ РФ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/vandalism/75574/

Следующая новость
Предыдущая новость

Какому святому молиться о потерянной вещи Именно в правильной очистке канализации кроется ключ к ее бесперебойной и постоянной работе. Игровой клуб казино и букмекер – способы выбора контента и ключевые аспекты Заказ курсовой работы по выгодным условиям Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан

Публикации