В опечатаному парламентському храмі УПЦ (МП) відновила Богослужіння

22.12.2017 3:03 9

В опечатаному парламентському храмі УПЦ (МП) відновила Богослужіння

У приміщенні комітетів Верховної Ради (вул. Садова, 3-А, 7 поверх) відновив роботу Свято-Володимирський Храм УПЦ (Московського Патріархату). Проводяться Богослужіння, присутній священик, розміщено графік богослужінь, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Nikorupciji.org.

11 грудня Олексій Кошель, голова Комітету виборців України (КВУ), отримав офіційну відповідь від апарату Верховної Ради щодо функціонування храму, який розміщено в робочому кабінеті колишнього народного депутата І. Рибакова.

Апарат ВР повідомляє, що жодного рішення про облаштування зазначеного культового закладу Апаратом ВР не надавалося. "Тобто т.зв. храм функціонує незаконно", - робить висновок голова Комітету виборців України.

Зараз Богослужіння проводять представники Синодального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи УПЦ (МП). "Чому УПЦ (МП) поставила український парламент в один перелік з виправними колоніями та слідчими ізоляторами – залишається невідомим", - іронізує Олексій Кошель.

Представники інших релігійних конфесій у зазначеному приміщенні Богослужінь не проводять.

"Впродовж кількох місяців цього року приміщення т.зв храму було опечатане, а спікер ВР А.Парубій заявляв, що «існування в адмінбудівлі парламенту церкви УПЦ (МП) не відповідає законодавству». Очевидно, позиція «батюшок» виявилися сильнішою", - написав Кошель на своїй сторінці у Фейсбуку.

Він також виступає за міжконфесійне використання храмів у держустановах: "Чергове церковне рейдерство має стати сигналом для органів державної влади (у т.ч. Державної пенітенціарної служби) до перегляду умов функціонування культових споруд у державних установах (богослужіння мають проводитися представниками різних конфесій). Крім цього вказує на важливість прийняття законопроекту «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана ВР державою-агресором»".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69450/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как же обнаружить неисправность топливного бака В Одессе выступит христианская группа "NLM" из Амстердама Counter Strike 1.6 – скачать на русском Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов История создания храма Святого Климента в Одессе

Публикации