В окупованому Криму звучали українські колядки

08.01.2018 15:43 0

В окупованому Криму звучали українські колядки

У Володимирському соборі Херсонеса провели традиційне Різдвяне Богослужіння, під час якого хор виконав колядки українською мовою, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

Службу в соборі провів митрополит Сімферопольський і Кримський УПЦ МП Лазар. Він благословив прихожан та привітав їх зі святом. Діти з недільної школи показали митрополиту спектакль.

За спостереженнями прихожан, під час свята Різдва в храмах Севастополя звучали колядки в основному українською мовою. Під час нічних Різдвяних Служб 7 січня священики молилися за «державу українську, подолання ворожнечі й міжусобиці».

У Сімферополі 7 січня на площі Леніна під новорічною ялинкою в день Різдва Христового встановили вертеп. А в Севастополі пройшла хресна хода й різдвяний концерт, під час якого заспівали колядки українською мовою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/69639/

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино для тех, кто привык побеждать Рюкзаки для всей вашей семьи Передайте свою любовь сквозь время и пространство! Цветы курьером в Киеве Программа Флекс Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива

Публикации