В Одесі пройшла масштабна реконструкція Пасхальних подій

29.04.2019 11:06 3

В Одесі пройшла масштабна реконструкція Пасхальних подій

В Одесі 27 квітня на центральній вулиці відбулася масштабна Великодня реконструкція. Про це повідомляє Думская.

Легіонери, священнослужителі Синедріону, Понтій Пілат були головними дійовими особами у барвистому спектаклі під відкритим небом, що розповідає про останню путь Ісуса Христа перед чудесним воскресінням.

На цей раз організатори заявили про безпрецедентну автентичність подій двотисячолітньої давності. У масштабній постановці взяли участь близько 400 персонажів у біблійних костюмах. А напередодні на Дерибасівській розбив табір загін легіонерів на чолі з центуріоном.

Перед початком вистави пройшов концерт, після чого воїни показали кілька бойових вправ і контактних боїв, правда, з дерев'яними мечами.

Події розгорнулися на очах тисяч одеситів і гостей міста, а артист, який зображав виснаженого Ісуса, під реальні крики і вигуки натовпу, спотикаючись і падаючи, проніс свій хрест по Дерибасівській на імпровізовану Голгофу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/75609/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні Строительные люльки ZLP – 630 с полной комплекцией Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Интересует утепление, отделка или ремонт под ключ балконов и лоджий? Обращаетесь в компанию Алиас-Днепр!

Публикации