В Одесі обміркують, як коректно представляти християнство у світських вищих навчальних закладах

18.04.2018 13:23 3

В Одесі обміркують, як коректно представляти християнство у світських вищих навчальних закладах

Організатор події - “Співдружність студентів-християн”, громадська організація, як концентрує зусилля навколо теоретичних та практичних питань християнської місії у світських навчальних закладах (офіційна сторінка).

Спікери заходу (старші представники “ССХ Україна” та місцеві практики) поділяться досвідом, як створити матрицю “входу” в конкретний ВНЗ і зокрема, зібрати необхідну інформацію про навчальний заклад, познайомитись з його керівництвом, підписати документи, що легалізують діяльність віруючих студентів у ВНЗ, створити реалістичні плани діяльності в них та запустити християнські студентські осередки.

Крім того, заплановане обговорення актуального релігійного законодавства й блок запитань та відповідей.

Відвідати воркшоп запрошуються пастори християнських церков, диякони, керівники молодіжних служінь, лідери думок, активні миряни та інші християни, які цікавляться питаннями активної місії серед інтелектуалів завтрашнього дня.

Місце проведення - “Термінал 42” (вул. Рішельєвська, 33). Час: 18.00 - 21.00.

Вартість участі у воркшопі: 100 грн (в день заходу - 200 грн; оплата через картку за цим посиланням: goo.gl/jPS5qw). Модератор - Олексій Гордєєв.

Деталі за телефоном: Олексій Гордєєв (096 951 91 28, gordyeyev.oleksiy@gmail.com).

Актуальна інформація також доступна у Facebook-події воркшопу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вывод из запоя в Москве Быстрые кредиты онлайн ГДЗ по ОБЖ - восьмиклассник поймет Обсидиановый образок Вера, Надежда и Любовь Доставка цветов в Киеве круглосуточно

Публикации