В Одесі моляться за дітей, які трагічно загинули під час пожежі у таборі

17.09.2017 13:19 6

В Одесі моляться за дітей, які трагічно загинули під час пожежі у таборі

З благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського УПЦ МП Агафангела в неділю, 17 вересня, у храмах єпархії відслужені панахиди за дітьми, які трагічно загинули під час пожежі в таборі «Вікторія».

Єпархіальному соціальному відділу також доручено надати посильну духовну і матеріальну допомогу сім'ям загиблих і постраждалих, повідомляє сайт Одеської і Ізмаїльської єпархії УПЦ МП.

В ніч з 15 на 16 вересня в Одесі відбулася страшна трагедія: під час пожежі в муніципальному дитячому оздоровчо-спортивному таборі «Вікторія» на вулиці Дача Ковалевського сталася масштабна пожежа. Діти вистрибували з вікон, щоб врятуватися від вогню. За даними ЗМІ, в таборі перебувало 42 дитини. Двоє отримали травми, троє загинули: Софія Мазур (8 років), Анастасія Кулінич (9 років), Сніжана Арпентьєва (12 років). Всі загиблі дівчатка були вихованками зразкового дитячого хореографічного ансамблю «Адель».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/68280/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес» Плей Фортуна - максимальное удовольствие и самое качественное разнообразие Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Несколько слов о продукции британского бренда Marks & Spencer На чем зарабатывают букмекеры?

Публикации