В Одесі загинув волонтер-реабілітолог з церкви Свідків Єгови

12.09.2018 12:26 12

В Одесі загинув волонтер-реабілітолог з церкви Свідків Єгови

"Мені серед ночі зателефонували, сказавши, що Сергій Камінський потрапив в аварію, але живий і йому потрібна кров. Ми були впевнені, що той невідомий виживший — це він. Але коли я зателефонувала дізнатися про його стан у лікарню і назвала його прізвище, мені відповіли, що це не він, наш Сергій загинув відразу", — розповіла в.о. головного лікаря поліклініки №20 Одеси Зінаїда Телятникова.
Сергій Камінський жив неподалік від місця аварії. Колеги поки не знають, звідки він ішов.
"Він двадцять років пропрацював у нас у поліклініці. Сергій доглядав найважчих хворих. Він ходив на виклики до них додому, був дивовижною людиною, тому що знаходив спільну мову і підхід до найважчих пацієнтів, які лежали після інсультів, аварій. Він багато років доглядав одного пацієнта, колишнього прокурора, у якого після аварії були переламані шийні хребці. Йому не важко було за один день сходити на виклики в різні кінці міста, тому що він знав, що потрібен своїм пацієнтам. Це велика втрата, не можемо отямитися", — каже Телятникова.
У Сергія Камінського залишилася сім'я — дружина і дорослий син, а також батько. Сергій був віруючою людиною, належав до церкви Свідків Єгови.

У поліції повідомили, що чоловік загинув від наїзду на нього автомобіля BMW, який проїхав на червоний сигнал світлофора.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему так популярны курорты Болгарии? На Тернопільщині є унікальний храм шести віків, який двічі змінював місце розташування Универсальное и комфортное онлайн казино Невероятный гемблинг на суперустройствах Где найти красивые кеды?

Публикации