В обласних центрах України відбудуться презентації книги для незрячих «Біблія для дітей», виданої УГКЦ

22.05.2018 19:14 3

В обласних центрах України відбудуться презентації книги для незрячих «Біблія для дітей», виданої УГКЦ

В рамках презентації книги також будуть висвітленні проблеми дітей та дорослих із порушенням зору та буде розглянуто питання про актуальність забезпечення маленьких громадян України дитячими книжками, надрукованими шрифтом Брайля. Буде оголошено звернення до громадськості, яким не байдужа доля людей із порушення зору, взяти участь у волонтерському русі «Заплющ очі. Дивись Серцем», метою якого є реалізація ідеї виданнь для діток: сучасних українських казок, історії в замальовках та малюнках тощо.
Учасники події: владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архієпархії УГКЦ; Марина Потеляхіна, завідувачка відділом обслуговування центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих імені Миколи Островського; Ганна Гут, ілюстратор; Ростислав Комаренко, натхненник та керівник проекту; Марія Мельникович, координатор спільноти (організації) "Покоління Любомира (Гузара)".
Модератор: священик Андрій Боднарук, голова прес-бюро Київської архиєпархії УГКЦ
Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 4, конференц-зал.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вигідні кредити онлайн на банківську карту Створіть свій власний аромат: Набори для самозамісу рідин для вейпінгу Проточные фильтры высокого качества Качественные запчасти на мотоблок по доступной цене Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення

Публикации