В Криму митрополита УПЦ нагородили за розвиток в'язничного служіння

19.04.2018 11:33 3

В Криму митрополита УПЦ нагородили за розвиток в'язничного служіння

Оголосив наказ і вручив нагороду вікарій патріарха РПЦ Кирила, голова зазначеного відділу єпископ Красногорський Іринарх. У формулюванні до нагороди зазначається: «За віру, милосердя і внесок у розвиток в'язничного служіння РПЦ, зміцнення взаємодії між церквою та Федеральною службою виконання покарань по республіці Крим і місту федерального значення Севастополю, а також благословенні архіпастирські труди з відкриття в'язничних храмів в установах КВС на церковно-канонічній території Сімферопольської кафедри та організацію душпастирювання над особами, які перебувають у місцях позбавлення волі».
Нагородження відбулося на тлі перебування в пенітенціарних установах українських і кримсько-татарських активітів, яких помістили туди за проукраїнську позицію в анексованому Криму.
11 квітня ієрарху УПЦ Київського Патріархату архієпископу Сімферопольському і Кримському Клименту (Кущу) вдалося відвідати в ізоляторі тимчасового утримання в Роздольному голодуючого українського активіста Володимира Балуха.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Рюкзаки для всей вашей семьи Быстрые заработки на азартных играх Реклама и эффективное развитие интернет ресурсов Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности Казино для тех, кто привык побеждать

Публикации