В країні активно діє Українська мусульманська ініціатива з пропаганди безоплатного донорства крові

28.08.2018 16:03 0

В країні активно діє Українська мусульманська ініціатива з пропаганди безоплатного донорства крові

Ініціатор проведення подібних акцій створила у соцмережі Facebook сторінку Української мусульманської ініціативи з пропаганди безоплатного донорства крові та її компонентів «Стань донором», де в публікаціях роз’яснюється, чому безоплатна кроводача настільки важлива, яким повинен бути спосіб життя і раціон харчування людини, що зважилася подарувати частинку себе заради порятунку життя іншого, які існують протипоказання та обмеження, і повідомляється про донорські дні в Ісламському культурному центрі:
— Ваша кров стане у пригоді, адже наприкінці літа донорів зазвичай мало (даються взнаки відпустки та шалена біганина перед навчальним роком для всіх, в кого вдома є школярі, студенти або викладачі), а потреба в донорській крові не лише не меншає, а навпаки, зростає (літній травматизм, аварії, загострення хронічних хвороб, тощо плюс до цього вже наявні реципієнти, котрим, попри вихідні, треба продовжувати лікування), — пишуть організатори акції, закликаючи і мусульман, і немусульман завершити літо доброю справою. — Долучайтеся! Традиційно раді бачити всіх, незалежно від віросповідання! З нас вже традиційно — чай з солодощами, бутербродики для відновлення після кроводачі, а також тепла компанія. Чекаємо на вас в Ісламському культурному центрі 31 серпня 2018 р., з 9:00 до 13:00.
Для тих, хто хоче стати донором, але не знає, як підготуватися, в пригоді Пам’ятка донора, видання третє (україномовне та ілюстроване). Переглянути та завантажити електронну копію можна тут (кожна сторінка окремо) або тут (розгортами, щоби не розривати схеми навпіл), а отримати паперову копію — в Ісламському культурному центрі Києва. Пам’ятку розроблено активісткою Тетяною Євлоєвою та дизайнером Марією Захарченко ексклюзивно для проекту Стань донором, тож будь-яке копіювання та публікація має проводитися винятково з посиланням на авторство.
Свого часу активісти-мусульмани створили відеоролики, що закликають людей рятувати життя інших через донорство: «Стань донором — рятуй життя!» та «Українські мусульмани закликають здавати кров».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Оригинальные подарки девушкам на 8 марта Адвентисты провели каникулярную школу в Харькове Лотерея Космолот - лучшие онлайн развлечения на ptclick.com.ua Религия, азартные игры и ставки

Публикации